Nice To Fit You

Nice To Fit You

Pod koniec 2015 roku postanowiłem zmienić swoje podejście do odżywiania i osiągnąć „nieosiągalne”. Przez 3 pierwsze miesiące 2016 roku trzymałem się diety, w której miałem dokładnie wyliczone makro, wszystkie produkty ważyłem przed ich obróbką i spożyciem, prowadziłem dziennik żywieniowy, przeliczając wszystkie kalorie w kalkulatorze online, ściśle trzymałem się tego, co mogę, a czego nie mogę jeść. I muszę przyznać, że...

Read More
Programowanie treningów

Programowanie treningów

CrossFit w Polsce stale zyskuje na popularności, co chwilę powstają nowe boxy, a chętnych do trenowania jest coraz więcej. Jednak samo otworzenie klubu nie wystarczy do tego, aby ludzie chcieli do niego przychodzić i wylewać z siebie hektolitry potu. Ważna jest atmosfera, kompetentni trenerzy, dobra organizacja zajęć, komfort i bezpieczeństwo na treningu oraz sprawne funkcjonowanie klubu. Ale to nie wszystko.

Read More
Amarok East Side Challenge 2016

Amarok East Side Challenge 2016

W drugi weekend września miałem okazję sędziować największe zawody crossfitowe organizowane w Polsce – Amarok East Side Challenge. W tym roku impreza była dwudniowa, a udział w niej wzięli najlepsi Crossfiterzy z kraju i Europy.

Read More
Mój pierwszy obóz sportowy

Mój pierwszy obóz sportowy

Ze sportem mam do czynienia od kilkunastu lat, jednak nigdy nie byłem wystarczająco zaangażowany w żadną dyscyplinę, aby robić cokolwiek poza zwykłymi treningami. Do czasu aż trafiłem na CrossFit, który odmienił diametralnie moje życie. I dzięki któremu zaliczyłem swój pierwszy obóz sportowy.

Read More
Do niczego nie musisz się przygotowywać!

Do niczego nie musisz się przygotowywać!

Istnieją dwa typy ludzi uprawiających sport. Pierwszym z nich są osoby lubiące sprawdzanie i testowanie nowych rzeczy, nieposiadające (zazwyczaj) wcześniejszego doświadczenia w danej dyscyplinie/dziedzinie. Drugim natomiast są osoby, które nie rozpoczną czegoś, dopóki nie będą czuli, że są odpowiednio przygotowani. Dziś chciałbym się skupić na tych drugich.

Read More
Presja

Presja

Są takie momenty w życiu, gdy postanawiamy coś zmienić. U mnie zazwyczaj jest to związane z wydarzeniami, które miały miejsce i w jakiś sposób wpłynęły na mój światopogląd, ale często jest to również skutek mojego samozaparcia i próżności.

Read More

Obserwuj mnie na instagramie

CrossFit 🏋🏻 | Clean food 🍽 | Motivation 🔥 | Zen ☸ | Equipment ⌚️

Obserwuj mnie